KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15597209
nr 1559 7209
Gösta Sundström
(1920-2008), Sverige
Oljemålning, Hamnmotiv. Signerad. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 63x67 cm
Gösta Sundström, svensk målare och skulptör född i Stockholm 1920, död 2008.
Utrop:
600 kr
Såld:
900 kr
måndag 28 augusti 2023
kl 19:36:06
300 kr
500 kr
700 kr
700 kr
700 kr (Budbetjänt)
800 kr
Gösta Sundström
Läs mer om Gösta Sundström